20 листопада - всесвітній день дитини

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

20 листопада в усьому світіщорічно святкуютьВсесвітній день дитини.Це свято відзначається якдень світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Дитинство наше – в нас одне,І хай це кожен пам'ятає!Дитячі душі на ЗемліНехай ніхто не ображаєНехай не кривдить діточок.Нехай не лає за провини.Згадай! Дорослий – ти "синок"Недавно також був дитина.Не раз нашкодив просто так,Не раз не слухав маму й тата,А ще дражнили всіх підряд…Сестру, сусідів, свого брата.Це все робив Ти не зі зла,Не з користі, чи лицемірства.Робив це все – лише з добра,Не мав в душі тоді Ти звірства.Тому любіть своїх дітей.Учіть в любові світ пізнати.Та у Всесвітній День ДитиниНавчіться їх не ображати!

В нашому садочку пройшли заняття, присвячені цьому святу.

Подивитися, як це проходило можливо тут - wym-1700399372397